Emaye Yazı Tahtası, Beyaz, 120x120 cm


OD Kodu: 01002
Model: PAN 253

Fiyatı: 308,75 TL + %18 KDV
KDV Dahil: 364,33 TL


ödeme ve teslimat bilgisi

Emaye Yazı Tahtası, Beyaz, 120x120 cm / PAN 253

Emaye Yazı Tahtası Duvara Monte 120x120 Ucuz kaliteli Panda Pano duvara monte yazı tahtası en çok tercih edilen ve yazma-silme kolaylığı, yüzey kalitesi, yansıma yapmama ve ıslak temizlenebilirlik özellikleri sayesinde yazı tahtası sektöründe kalite anlayışını yükseklere taşıyan bir üründür.

Panda Pano duvara monte yazı tahtası, beyaz yazı tahtası olarak üretimi yapılmaktadır. Manyetik yazı tahtası grubu ürünlerinin yüzeyi ithal olup, yüksek teknoloji kullanılarak  üretilmektedir. Manyetik  yazı tahtaları çizilmez ve boya istemez. Beyaz manyetik yazı tahtası "board marker" kalemi ile kullanılır.

Panda Pano manyetik yazı tahtaları çizilmez, bozulmaz,aşınmaz ve parlama yapmaz.

Manyetik yazı tahtası yüzeyi mıknatıs tutma özelliğine sahiptir.Yazı tahtasının arka kısmı paslanmaz galvaniz sac kullanılarak üretilmektedir. Yazı tahtası grubu ürünleri dört köşesinde bulunan gizli vida yerleri sayesinde duvara monte işlemini pratikleştirir ve estetik bir görüntü sağlar.

Panda Pano  duvara monte yazı tahtası sayesinde artık sunum yaparken ve eğitim verirken harita ve benzeri araçları "nereye asalım ?" diye düşünmekten kurtulacaksınız.Yazı tahtası üst çerçevesine isteğe bağlı olarak harita askılık rayı takılır ve plasitk klipsleri sayesinde sağa sola hareket ettirme imkanı sağlar.Mıknatıs tutma özelligi bulunan Panda Pano ürünleri  ISO 9001 Sertifikasına sahiptir.

Bu ürünle birlikte henüz bir ürün satın alnmamıştır!

Bu ürün için henüz herhangi bir yorum yapılmamış. İlk yorumu siz eklemek ister misiniz?

İletişim bilgilerimize erişmek için tıklayın
Eğitim Araçları ve Donanımları kataloğumuza göz atmak için tıklayın!
Güncel fiyat listemizi indirmek için tıklayın
Markalar
Proforma Talep
MNG Kargo
250 TL üzeri alışverişlerde kargo bedava
Norton SafeWeb