0850 302 94 50

Eğitim araç gereçleri, okul malzemeleri, sınıf donanımları ve ekimpanları...

İade ve Değişim Bildirimi

İade ve Değişim


Ürün iadesi ve değiştirme ile ilgili şartlar, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun gereği uygulanmaktadır. İlgili esaslar aşağıdaki gibidir;

  • Satın aldığınız ürünü kargodan teslim aldığınız tarihten itibaren cayma hakkı çerçevesinde 14 gün içinde tarafımıza Aras Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Diğer kargolardan gelen iade gönderilerinin ücreti tarafınızca ödenmiş olmalıdır, aksi halde kabul edilmemektedir.
  • Dijital baskılı ürünler siparişe özel matbaadan üretime girildiği ve stok tutulmadığı için iade alınamamaktadır.
  • Belirtilen süreler dışındaki talepler işleme alınamamaktadır.
  • İade edeceğiniz veya değiştireceğiniz ürünün kullanılmamış ve orijinal ambalajında olması gerekmektedir.
  • İade edeceğiniz veya değiştireceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyon veya kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.
  • Ürünlerle birlikte size ulaştırılan 2 adet fatura kopyasının eksiksiz biçimde ürünlerle birlikte mutlaka geri gönderilmesi gerekmektedir.
  • Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, firmamıza iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz.

 

Ürün Değişim Talep Formu

Ürün İade Talep Formu

 

Ürün İade Adresi:

Yenilab Laboratuvar ve Eğitim Gereçleri Kim. San. Tic. Ltd. Şti.
Erenler Mah. Değirmen Cad. No: 48 Erenler / Sakarya

Aras Kargo: 444 25 52

 

İade veya değişim işlemi kapsamında ilgili ürün/ürünlerin ve belgelerin bizlere ulaşması gerekmektedir. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra, 10 iş günü içerisinde ilgili tutar ödeme şeklinize göre iade edilir. Ödeme kredi kartı üzerinden yapıldıysa kartınıza iade yapılır, kapıda ödeme veya banka havalesi ile yapıldıysa banka hesabınıza iade yapılır.

Bizlere ulaşmak için Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. İletim bilgilerimiz; Email: info@yenilab.com - Telefon: 0850 302 94 50.