Okul Dünyası olarak, anaokullarından ilkokullara, ortaokullardan liselere, bilim ve sanat merkezlerlerinden üniversitelere kadar tüm özel ve devlet kurumlarının okul malzemeleri, eğitim araçları ve donanım ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Fen, matematik malzemelerinden laboratuvar kimyasallarına, mikroskoplardan teleskoplara, harita ve levhalardan yerkürelere, ilkokul, ortaokul ve lise malzemelerinden fen, fizik, kimya eğitim setlerine, tasarım beceri atölyelerinin fetemm, görsel sanatlar, yazılım, ahşap atölyelerinden yazı tahtalarına, duvar panolarına, anatomik modellerden hasta bakım mankenlerine, okul öncesi oyuncaklardan zeka oyunlarına, bilim setlerinden STEM ürünlerine kadar 4000′ i aşkın ürün çeşidi ve kaliteli satış öncesi ve sonrası hizmet anlayışımız ile yanınızdayız.

b2b banner

Bayilerimizin online sistem üzerinden sipariş verebilmeleri ve sanal pos üzerinden ödeme yapabilmeleri için geliştirilmiş, stok bilgisini gerçek zamanlı olarak veren, bu bağlamda da kullanıcı memnuniyeti sağlayan B2B sistemimiz ile 7/24 sipariş oluşturabilir, kampanyalarımızı takip edebilirsiniz. Bayi kanalımız bilgisayar, tablet ve mobil cihazlarla uyumlu olup, gücünüze güç, hızınıza hız katacaktır.

Uygun sektörde olan her işletme ile Yenilab Bayi Kanalı üzerinden çalışmaktan memnuniyet duyacağız. B2B bayilik sistemimize kayıt olarak indirimli fiyat ve avantajlardan faydalanabilirsiniz. Kurumsal kimlikleri ile bayilik sistemimize kayıt olabilecek sektörler; eğitim araçları firmaları, kırtasiye firmaları, medikal firmalar ve laboratuvar malzemeleri firmalarıdır.

Yenilab Bayi Kanalı Avantajları

  • 7/24 Sipariş Verebilme: Gelişmiş sipariş yönetim sistemi ile tüm taleplerini siparişe çevirebilir ve sistemden online kontrol sağlayabilirsiniz, mesai saatleri dışında dahi takiplerinizi kolayca yapabilirsiniz.
  • Hızlı Ödeme İmkanı: Güvenilir teknolojik altyapısı ile sanal pos üzerinden ödeme süreçleriniz hızlanacak, takip edilebilirliği kolaylaşacak.
  • Online Sipariş Takibi: Akıllı sistem üzerinden tüm siparişlerinize ulaşabilir, siparişlerinizin takibini SMS, email ve sistem üzerinden yapabilirsiniz.
  • Hızlı Ürün Arama: Kolay arayüzü ve gelişmiş arama motoru seçeneğiyle tüm ürünlere hızlıca erişip, doğru içerik bilgisi edinebilirsiniz.
  • Herzaman Yanınızda: Bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlarınızdan erişim sağlayabilir ve siparişlerinizi kolayca oluşturabilirsiniz.