Eğitim araç gereçleri, okul malzemeleri, sınıf donanımları ve ekimpanları...

Elektrik Düzeneği Parçaları

Gösterilen 1 - 16 / Toplam : 43

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı

Izgara  Liste 

Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Gösterilen 1 - 16 / Toplam : 43

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı

Izgara  Liste 

Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Pilleri, ampulleri, kabloları, anahtarları ve çeşitli kitleri bulun, böylece tam bir pil ve devre laboratuvar çalışmaları yapabilirsiniz. Öğrenciler için aküler, ampuller, teller ve devrelerle elektrik hakkında bilgi edinin.

Piller ve devrelerle fizik deneyleri ve gösterileri için ihtiyacınız olan her şeyi bulun! Devrelerin öğrenciler için erişilebilir olmasına yardımcı olmak için ayrı ayrı elektrikli parçalar satın alın. Pil, ampul, tel, krokodil klipsi uçları, prizler, anahtarlar ve daha fazlasını alın! Malzemelerin çoğu, gelecekteki deneylerde de tekrar kullanılabilecek kadar dayanıklıdır.Bu sarf malzemeleri öğrenci projesi için bir elektrik devresi tamamlamanızı kolaylaştırır. STEM laboratuvarlarında elektromıknatıs yapmak ve bu deneyleri yapmak için bu bileşenleri kullanın. Ucuz olmalarına rağmen, bu bilim ürünlerini bulmak bazen zordur. Ancak, bir grup öğrenciyle basit devreler yapmak istiyorsanız, bunlar çok önemlidir. Basit ve paralel devreler ile elektromıknatısları keşfedin (teli büyük bir demir çivinin etrafına sararak). Telden, pilden, lastik bantlardan ve mıknatıslardan ev yapımı bir "motor" yapın. Bu sarf malzemelerini bir okul bilim atölyesi için öğrenci elektrik devresi kurulumları için kullanın.

Ayrıca elektrik devreleri laboratuvarı veya Tübitak 4006 bilim fuarı projeleri için sarf malzemeleri ve komple kitler de satın alın.