0850 302 94 50

Eğitim araç gereçleri, okul malzemeleri, sınıf donanımları ve ekimpanları...

Enflasyonla Topyekün Mücadele' de Bizde Varız!

Türkiye Kazanacak

Türkiye’nin 2019-2021 yılları arasını kapsayan, ekonomide iş planını ortaya koyan Yeni Ekonomi Programı’nda, temel politikaların kurgulandığı alanların başında Enflasyon ile Mücadele gelmektedir.

Özellikle son dönemde kurda meydana gelen spekülatif artışlar sonucu fiyatlamalarda yaşanan yukarı yönlü gidiş, yüksek enflasyona neden olmuştur. Gelinen durum, sadece kamu kurumları ya da bakanlıkların mücadelesinin ötesinde, Enflasyonla Topyekun Mücadele ihtiyacını doğurmuştur. Türkiye’nin enflasyonla mücadelesinde başarıya ulaşması için kamu öncülüğünde başlatılan bu program, özel sektörün gönüllülük esasına dayalı desteğini hedeflemektedir.

Bu kapsamda, Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı’na katkı sağlamak amacıyla, seçili kategorilerimizdeki ürünlerde yıl sonuna kadar yüzde 10 (%10) indirim* sağlamaktayız.

* İndirimler sadece web sitemiz üzerinden yapılan online alışverişlerde geçerlidir. İnidirmin yapılacağı ürünler sepetinizde otomatik olarak hesaplanmaktadır ve ara toplam üzerinden iskonto uygulanmaktadır.
İndirimli alışveriş 31.12.2018 tarihinde sona erecektir. İndirimler kategori ürünleri üzerinden yapılmaktadır ve sadece aşağıdaki kategorilerde yer alan ürünlerde geçerlidir.

SEÇİLİ İNDİRİM KATEGORİLERİMİZ

DİĞER ÜRÜNLER

DONANIM EKİPMANLARI

Enflasyonla Mücadele