01.04.2020 tarihinden itibaren Korona Virüs salgını sebebiyle uzaktan çalışma modeline geçmiş bulunmaktayız. Tüm iletişim ağımız açık kalacak şekilde uzaktan hizmet vermeye devam edeceğiz.
Verilen siparişler depolarımızdan Yurtiçi Kargo' ya her Pazartesi ve Perşembe günleri teslim edilecektir. Detaylar için tıklayın.

Eğitim araç gereçleri, okul malzemeleri, sınıf donanımları ve ekimpanları...

Fizik

 

Seçtiğimiz Ürünler

Fizik çalışması sayesinde, maddenin, hareketin, kuvvetin ve zamanın doğal yasalarını öğrenin. Işık, ses ve manyetizmayı ve duyularımızın dünya deneyimimizi nasıl filtrelediğini anlayın. Teknoloji, güneş ışığını güce veya elektriği ışığa dönüştürmek için doğal güçleri yeni yollarla kullanmamızı sağlıyor. Mühendislik, programlama ve robotik STEM çalışmalarını bir üst seviyeye taşır. Yeni olasılık olasılıklarını ve dünyanın nasıl çalıştığını keşfedin. Kullanımı kolay kitler ve aletler sayesinde, öğrenciler için mühendislik her zamankinden daha ilginç, eğlenceli ve erişilebilir olabilir.

Fizik ve mühendislik bilimi projeleri ve etkinlikleriyle okullarda kuvvet ve hareket yasalarını görün. Bir balon roket arabası oluşturun, yumurtanın bir şişeye "emildiğini" izleyin, basit makineler ve daha fazlasını öğrenin.