Eğitim araç gereçleri, okul malzemeleri, sınıf donanımları ve ekipmanları...

İade ve Değişim Bildirimi

İade ve Değişim Bildirimi

Satın aldığınız ürünü kargodan teslim aldığınız tarihten itibaren cayma hakkı çerçevesinde 14 gün içinde tarafımıza Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Diğer kargolardan gelen iade gönderilerinin ücreti tarafınızca ödenmiş olmalıdır, aksi halde kabul edilmemektedir. Ürünlerle birlikte size ulaştırılan e-Arşiv Faturası ise herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur, sistemimiz tarafından faturanız ürünler bize ulaştıktan sonra iptal edilecektir. Ancak faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, firmamıza iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz. İade edeceğiniz veya değiştireceğiniz ürünün kullanılmamış ve orijinal ambalajında olması gerekmektedir. Dijital baskılı ürünler siparişe özel matbaadan üretime girildiği ve stok tutulmadığı için iade alınamamaktadır.

İade ve Değişim

İade veya değişim işlemi kapsamında ilgili ürün/ürünlerin ve belgelerin bizlere ulaşması gerekmektedir. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra, 10 iş günü içerisinde ilgili tutar ödeme şeklinize göre iade edilir. Ödeme kredi kartı üzerinden yapıldıysa kartınıza iade yapılır, kapıda ödeme veya banka havalesi ile yapıldıysa banka hesabınıza iade yapılır.

Ürün iadesi ve değiştirme ile ilgili şartlar, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun gereği uygulanmaktadır.

İade ve Değişim Formu