01.04.2020 tarihinden itibaren Korona Virüs salgını sebebiyle uzaktan çalışma modeline geçmiş bulunmaktayız. Tüm iletişim ağımız açık kalacak şekilde uzaktan hizmet vermeye devam edeceğiz.
Verilen siparişler depolarımızdan Yurtiçi Kargo' ya her Pazartesi ve Perşembe günleri teslim edilecektir. Detaylar için tıklayın.

Eğitim araç gereçleri, okul malzemeleri, sınıf donanımları ve ekimpanları...

Kartoteks Dolapları

Kutuphane Sistemleri

Ofislerde Düzeni Sağlamanın En Estetik Yolu!

Kartoteks dolapları ile okul veya ofis malzemelerini, evrakları, dosyaları, klasörleri ve projeleri içine koyabileceğimiz fonksiyonel dolaplar oluşturabilirsiniz.

Okul ve ofis personelinin rahatlıkla kullanabileceği, kaliteli, işlevsel ve güvenli dolaplar sizlerin tercihine sunulmuştur. Evrak veya dosyaların etrafta karmakarışık halde kalmasını önlemek ve belirli bir düzeni sağlamak için ideal sistemlerdir.
Kartoteks dolaplarının içine koyduğunuz malzemeye göre farklı ölçü ve modeller mevcuttur. Dolaplara dosyalar, evraklar ve projeler belli bir düzen içinde yerleştirilebilir. Bu sayede evraklarınız masa üstelerinde karışık durumda kalmamış olacaktır.
Detaylı teknik bilgi ve fiyat teklifi için lütfen bizimle iletişime geçin. Bizlere satis@yenilab.com email adresinden veya 0850 302 94 50 nolu telefondan kolayca ulaşabilirsiniz.
İki Kapaklı Kartoteks Dolap
İki Kapaklı Kartoteks Dolap Teknik Resim
Üç Kapaklı Kartoteks Dolap
Üç Kapaklı Kartoteks Dolap Teknik Resim
Dört Kapaklı Kartoteks Dolap
Dört Kapaklı Kartoteks Dolap Teknik Resim
Kartoteks Dolap Sürgü Sistemi