01.04.2020 tarihinden itibaren Korona Virüs salgını sebebiyle uzaktan çalışma modeline geçmiş bulunmaktayız. Tüm iletişim ağımız açık kalacak şekilde uzaktan hizmet vermeye devam edeceğiz.
Verilen siparişler depolarımızdan Yurtiçi Kargo' ya her Pazartesi ve Perşembe günleri teslim edilecektir. Detaylar için tıklayın.

Eğitim araç gereçleri, okul malzemeleri, sınıf donanımları ve ekimpanları...

Kompakt Arşiv Sistemleri

Kompakt Arşiv Dolapları

Kompakt Arşiv Sistemleri ile Erişilebilirlik ve Depolama...

Erişilebilirliği sağlamak ve depolama kapasitesini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Doğru arşivleme sistemini seçerek, her türlü mekan arşiv ve depolamada verimli bir şekilde kullanılabilir ve tüm belgeler kolay ulaşılabilirdir.
Tekerlekleri ile özel hazırlanmış lama raylar üzerinde hareket ederek birbirinden ayrılan ve birbirine yanaşan seri dolaplardan oluşmaktadır. Kompakt dolap, klasik arşivleme sistemleriyle kıyaslandığında arşiv mekanlarında büyük ölçüde yer tasarrufu sağlar.
Arşivleme sorununuza çözüm olarak Kompakt Arşivleme Sistemi en az alan kaplayarak, kullanışlı bir şekilde dizayn edilmiştir. Yüksek kalite Ereğli A1 DKP sacdan imal edilmektedir. Detaylı teknik bilgi ve fiyat teklifi için lütfen bizimle iletişime geçin. Bizlere satis@yenilab.com email adresinden veya 0850 302 94 50 nolu telefondan kolayca ulaşabilirsiniz.
Kapalı Kapaklı Arşiv Dolabı
Açık Kapaklı Arşiv Dolabı
Kompakt Arşivleme Sistemleri Listesi