01.04.2020 tarihinden itibaren Korona Virüs salgını sebebiyle uzaktan çalışma modeline geçmiş bulunmaktayız. Tüm iletişim ağımız açık kalacak şekilde uzaktan hizmet vermeye devam edeceğiz.
Verilen siparişler depolarımızdan Yurtiçi Kargo' ya her Pazartesi ve Perşembe günleri teslim edilecektir. Detaylar için tıklayın.

Eğitim araç gereçleri, okul malzemeleri, sınıf donanımları ve ekipmanları...

Manyetizma

Gösterilen 1 - 16 / Toplam : 21

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı

Izgara  Liste 

Sayfa :
  1. 1
  2. 2

Gösterilen 1 - 16 / Toplam : 21

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı

Izgara  Liste 

Sayfa :
  1. 1
  2. 2

Öğrenciler, eğlenceli uygulamalı ürünlerle manyetik bilimini öğrensin! Farklı mıknatıslar ile yapılan deneyler için mıknatıslık malzemelerini edinin. Elektromıknatıslarla elektrik ve manyetizma kesişimini keşfedebilirler. Onlara bir pusulayı yönlendirmek için Dünya' nın manyetik kutuplarının nasıl okunduğunu öğretin. Süper güçlü neodyum mıknatıslarından manyetik plastiğe kadar değişen mıknatıslar için alışveriş yapabilirsiniz.

Manyetizma deneyleri, çocukların bilimi kendi başlarına keşfetmelerine izin vermek için idealdir. Ferrit, AlNiCo, neodyum ve plastik mıknatıslar; çubuk, halka, at nalı, U şeklinde ve daha fazlası olabilirler. Manyetizmanın büyülü dünyasına giriş yapmak için daha ne bekliyorsunuz...