Eğitim araç gereçleri, okul malzemeleri, sınıf donanımları ve ekipmanları...

Müşteri Hizmetleri

 

Ödeme Seçenekleri

okuldunyasi.com' dan ürünlerinizi seçtiniz ve sepetinize eklediniz. Sıra geldi bu ürünlerin ödemesine. Sorun değil, bizdeki ödeme seçenekleri tamda sizin istediğiniz gibi.

 

Kredi Kartı ile Ödeme

okuldunyasi.com üzerinden almak istediğiniz ürünleri kredi kartınız ile online olarak en hızlı ve en güvenilir şekilde ödemesini yaparak alabilirsiniz. Sanal POS hizmetimiz sayesinde ödemenizi online olarak anında gerçekleştirebilirsiniz. Sanal POS işleyiş olarak oldukça güvenlidir, tüm işlemler bu süreç esnasında, dijital olarak gerçekleştirilir. Güvenlik sistemleri SSL 128 bit´ lik şifreleme algoritmasına dayanan dijital imza ve dijital sertifikalı giriş-çıkış işlemlerini çözmek çok zordur, bu nedenle klasik bir alışverişte yaşayacağınız güvenlik tehlikesi daha fazladır.

Sanal POS hizmeti, iyzico altyapısı tarafından desteklenmekte ve güvence altına alınmaktadır. Fakat Sanal POS hizmeti bankalar tarafından sağlanmaktadır ve tamamen bankaların güvencesi altındadır. Banka hesap ekstrenizde yaptığınız alışverişin açıklamasında Iyzico-okuldunyasi.com adresi yer alacaktır.

Kredi kartı ile ödemelerinizde vade farklı olarak 9 aya kadar taksit imkanı bulunmaktadır. Taksit seçeneği şu anda Maximum, CardFinans, Paraf, World, Axess ve Bonus kredi kartlarına mevcuttur. Her kredi kartı çeşidi için farklı vade farkı oranı mevcuttur.

Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde herhangi bir alt veya üst limit yoktur.

başa dön Λ

Banka Havale/EFT Ödemesi

okuldunyasi.com üzerinden almak istediğiniz ürünleri banka üzerinden havale veya eft ile hızlı bir şekilde ödemesini yaparak alabilirsiniz. Banka hesap numaralarımıza erişmek için lütfen buraya tıklayın.

Sipariş onayından sonra oluşacak sipariş numaranızı Havale/EFT’ nin açıklama bölümüne eklemeyi unutmayın!  Garanti Bankası internet bankacılığı üzerinden yapacağınız Havale/EFT işlemlerinde, açıklama bölümüne sipariş numaranızı eksiksiz girmeniz durumunda en geç 30 dakika içinde onaylanır.

Bu ödeme yöntemi ile yapılan alışverişlerin ödeme süresi 3 gündür. Bu sürenin aşımı durumunda siparişiniz iptal edilmektedir. Banka Havale/EFT ile yapacağınız ödemelerde herhangi bir alt veya üst limit yoktur ve herhangi bir komisyon bedeli alınmamaktadır.

başa dön Λ

Kapıda Ödeme

okuldunyasi.com üzerinden almak istediğiniz ürünleri kapıda ödeme ile kolayca ve güvenilir bir şekilde kargo görevlisine teslimatta ödeme yaparak alabilirsiniz. Firmamız siparişinize istinaden anlaşmalı olduğu kargo firması üzerinden gönderilerinizi hızlı bir şekilde yapmaktadır. Ayrıca ihtiyaç görülmesi durumunda siparişiniz ile ilgili olarak sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme veya onay talebinde bulunula bilinir.

Kapıda ödeme ile yapacağınız ödemelerde, toplam sipariş tutarınıza 7,50 TL + KDV ek tahsilat bedeli eklenmektedir. Bu ödeme seçeneğinin aktif olabilmesi için minimum sipariş tutarının 50,00 TL, maksimum sipariş tutarının da 5.000,00 TL olması gerekmektedir. 

başa dön Λ

BKM Express ile Ödeme

BKM Express ile ödeme imkanı artık okuldunyasi.com üzerinden de mevcut! Üstelik hemen ve güvenli bir şekilde kullanıma geçebilirsiniz. Bankalararası Kart Merkezi' nin sağladığı bu hizmet ile kayıtlı kullanıcı olmanız durumunda kart bilgilerinizi girmeden güvenli alışveriş yapma imkanına sahipsiniz.

Bu hizmetimize erişebilmek için ödeme seçeneği olarak Kredi Kartı ile Ödeme seçmelisiniz. Ardından da BKM Express seçeneği karşınıza çıkmaktadır. Bu hizmet iyzico altyapısı kullanmaktadır, bu nedenle de ödeme aşamasında alıcı adı olarak İYZİCO ibaresi görünecektir.

BKM Express ile yapacağınız ödemelerde herhangi bir alt veya üst limit yoktur.

başa dön Λ

PayPal ile Ödeme

PayPal Türkiye' deki faaliyetlerini durdurduğundan dolayı bu ödeme şekli kabul edilememektedir.

 

 

başa dön Λ

Mail Order ile Ödeme

okuldunyasi.com üzerinden almak istediğiniz ürünleri mail order ile ödeme yaparak alabilirsiniz. Formumuzu tam ve eksiksiz olarak doldurup imzaladıktan sonra bize satis@yenilab.com email adresine göndermeniz gerekmektedir. Mail order formumuza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Mail order ile ödeme seçeneğinin aktif olabilmesi için minimum sipariş tutarının 1.000,00 TL, maksimum sipariş tutarının da 10.000,00 TL olması gerekmektedir.

başa dön Λ

Çek ile Ödeme (30 Günlük)

okuldunyasi.com üzerinden almak istediğiniz ürünleri çek ile ödeme yaparak alabilirsiniz. Çekinizi belirtilen meblağ kadar yazdıktan sonra bize 0545 302 94 50 nolu cep telefonundan veya satis@yenilab.com email adresi ile görselini göndermeniz gerekmektedir. Çekiniz banka veya Findeks üzerinden sorgulanıp firmamız tarafından onay verilmesi durumunda aslını belirtilen adrese iletmeniz istenmektedir. Çek tarafımıza ulaştıktan sonra siparişiniz işleme alınmaktadır. Çekin ödeme süresi 30 günlük olmalıdır. Yüksek meblağlar için lütfen ayrıca irtibata geçiniz.

Çek ile ödeme seçeneğinin aktif olabilmesi için minimum sipariş tutarının 5.000,00 TL olması gerekmektedir.

başa dön Λ

 

Teslimat ve İade

Ürünlerin teslimatı firmamızın anlaşmalı olduğu kargo şirketi, Yurtiçi Kargo ile sağlanmaktadır. Gönderilerin ücreti siparişinizle orantılı olarak değişmektedir. Web sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerde kargo ücreti otomatik olarak hesaplanmakta ve siparişinize ilave edilmektedir. Bu sayede gönderiler anlaşmalı kargomuz tarafından size ulaştırılmakta ve ilave bir ücret alınmamaktadır.

Web sitemiz haricinde verdiğiniz siparişlerde, müşteri temsilcimiz ile yaptığınız görüşmeye göre kargo gönderimine ait ücretin ödemesi tarafınıza ait olabilir veya yine ek bedel hesaplanarak anlaşmalı kargomuz ile gönderim yapılabilir.

Teslimat Şartları

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri ertesi gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Stoklarımızda bulundurmadığımız veya temini zaman alan ürünler için kargoya teslim süresi 3 - 7 iş günü sürebilir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilmektedir.

Stoklarımız tedarikçi firmalarımızın stokları ile orantılıdır. İthal ürünlerimiz genellikle siparişe göre stoka dahil edildiğinden kargoya teslim süresi 2 - 6 hafta sürebilir.

Cuma günü vermiş olduğunuz siparişler Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde (09.00 - 17.00 saatleri arasında) bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Lütfen dikkat ediniz!!!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. Ürün hasarlı ise; hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@yenilab.com email adresine bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz taktirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

il teslim süreleri

 

Almış olduğunuz ürünü, ambalajını açmadan / tahrip etmeden / bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilir veya başka bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

Aldığınız ürünü belirtilen süreler içinde iade etmeden önce mutlaka "İade ve Değişim Talep Formu" nu doldurmalısınız.

Firmamız bu talebi aldıktan sonra ürünü nereye ve nasıl iade edeceğinizi size bildirecektir. Bu bilgileri size iletmemizle birlikte siz iade etmek istediğiniz ürünü orijinal ambalajına koyarak Yurtiçi Kargo vasıtasıyla veya elden belirtilen adrese teslim edebilirsiniz.

İade işlemlerinde ortaya çıkacak kargo masrafları tarafımıza ait olacaktır.

Bunun Haricinde;

Satılan ürünün hatalı olması durumunda ve taşıma sırasında paketin zarar görmesi ve bu zararın tespit edilerek ürünün alıcı tarafından teslim ALINMAMASI durumunda zarar tarafımızdan telafi edilir.

Teslimatçı firmadan kaynaklanan sorunlarda; zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır. Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır. Ancak paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda bize bildirilmelidir. En kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacağız.

Ürünlerle ilgili sorunlardaki (teslimat sırasında farkedilmesi mümkün olmayan sorunlar bu kapsama girer) talebinizin kabulü için;

  1. Fatura adınıza kesilmişse ve vergi mükellefi değilseniz, tarafınıza kesilen fatura ve irsaliyemiz; eğer vergi mükellefiyseniz ya da sipariş faturanızı şirketinize kestirmişseniz, iade edeceğiniz ürün(ler)le ilgili fatura ve irsaliyeniz ürünlerle birlikte gönderilmelidir.
  2. İade işlemi teslim tarihini takip eden iki gün içinde başlatılmış olmalıdır.
  3. İade edilen ürünler teslimatta kullanılan firma ile geri gönderilmelidir.

İade gerekçesi değerlendirildikten sonra yukarıda sıralanan koşullara uygun olması durumunda sorunlu / hatalı ürünler yenileriyle değiştirilecektir. Böyle bir durumda iade ve yeniden gönderme aşamalarının tüm masrafları tarafımıza aittir.

Ürünün iadesinin yukarıdaki koşullara uygun bulunmaması durumunda ise iade talebi sürecindeki tüm masraflar bizzat müşteri tarafından karşılanır.

 

Kullanıcı Beyannameleri

okuldunyasi.com üzerinden tüm beyannamelerimize kolaylıkla erişebilirsiniz.

Web sitemiz ile ilgili kullanım sözleşmesine erişmek için buraya tıklayın, mesafeli satış sözleşmesine erişmek için ise buraya tıklayın.

Ayrıca web sitemizin ilan ettiği gizlilik ve güvenlik bildirimimize erişmek istiyorsanız lütfen buraya tıklayın.

Web sitemiz üzerinden satışını yaptığımız garanti kapsamında yer alan ürünlerin garanti prosedürleri ile ilgili bilgi almak içide lütfen buraya tıklayın.