Eğitim araç gereçleri, okul malzemeleri, sınıf donanımları ve ekimpanları...

Gösterilen 1 - 5 / Toplam : 35

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı
Sayfa :
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7

Newton Kanunları

Sir Isaac Newton' un hareket yasaları modern fiziğin temel ilkelerini oluşturur. 1687' de yayınlandığında, üç kanun, doğal dünyayı açıklamak için matematiksel formüller kullanımları bakımından benzersizdi. Newton, İngiliz fizikçi, matematikçi, astronom, mucit, filozof, ilahiyatçı. Newton, tüm zamanların en iyi fizikçileri arasında 2. sırayı almıştır.

Etiketler:
Yorumlar | Nerede; Faydalı Bilgiler / Okul Dünyası

E-Fatura / E-Arşiv Kapsamındayız

Firmamız 11.10.2019 tarihi itibarıyla Vergi Usul Kanununun 433 sıra Nolu Genel Tebliği ilgili hükümleri gereğince E-Fatura ve E-Arşiv Fatura uygulamasına geçmiştir. Bu nedenle 14.10.2019 tarihinden itibaren firmamız tarafından düzenlenen tüm faturalar elektronik ortamda düzenlenecek olup, kâğıt fatura (matbu fatura) basımına son vermiştir.

Yorumlar | Nerede; Haberler & Duyurular / Okul Dünyası

Stereo Mikroskop

Stereo mikroskoplar yaklaşık 10 ile 40x arasında değişen tipik büyütme seviyelerine sahiptir. Bu mikroskoplar çok yönlüdür ve kaya, böcek ve çiçek gibi tüm nesneleri görüntülemek için tasarlanmıştır. Ancak hazırlanan slaytları görüntülemek için de kullanılabilir. Doğa çalışmaları için faydalı bir araçtır ve öğrenciler için idealdir.

Etiketler:
Yorumlar | Nerede; Faydalı Bilgiler / Okul Dünyası

Elektroliz Deneyi

Elektrokaplama yöntemi, elektrotların akımı iletmekten daha büyük bir rol oynadığı bir elektroliz biçimi şeklindedir. Elektrik akımı kullanarak bir elektrodun metalini diğerinin metaliyle kaplayabilirsiniz! Mücevher ve gümüş eşyalar gümüş veya altın kaplama olabilirken çinko, paslanmaya karşı korunmak için demir kaplama kullanmaktadır.

Etiketler:
Yorumlar | Nerede; Deneyler / Okul Dünyası

Kan Grubu Analizi

Farklı kan gruplarını hiç duydunuz mu? Kan grubunun ne olduğunu biliyor musunuz? Antikorlar, bilim insanlarının farklı farklı insanların kan türlerini belirlemelerine yardımcı olur. Bu çalışma ile hangi antikorların ne olduğunu, nasıl oluştuğunu ve farklı hücre tiplerini tanımlamak için nasıl kullanılabileceğini öğreneceğiz.

Etiketler:
Yorumlar | Nerede; Deneyler / Okul Dünyası

Gösterilen 1 - 5 / Toplam : 35

Küçükten Büyüğe Sıralamayı Ayarla
sayfa başı
Sayfa :
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7