Sosyal Medya

Sosyal medyada daha aktif olacağız!

Sizler için kendimizi geliştiriyoruz ve sosyal medyada daha aktif olmaya çalışacağız. Bu sayede sizlere ürünlerimiz ile ilgili daha fazla içerik sunmaya gayret edeceğiz. Ürünlerimiz ve bu ürünlerle yapabileceğiniz deneysel çalışmalar hakkında video, resim paylaşımlarımızı artırma hedefindeyiz. Bu sayede sizlere neler yapabileceğiniz konusunda çok daha fazla bilgi ve deneyim sunmaya gayret edeceğiz. Bizlere aşğaıdaki sosyal medya kanallarımız üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz. Bizi takip edin ve fırsatlardan, kampanyalardan, ürünlerimizden haberdar olun...

 

Facebook

Okul Dünyası Facebook Sayfamız ve Grubumuz

Bizlere sosyal medya üzerinden kolayca erişmeniz ve eğitim, teknoloji ve bilim üzerine sağlıklı bir tartışma platformu sunabilmek amacıyla facebook grubumuzu oluşturduk. Herkesi bekliyoruz!

Bizlere paylaşımlarınızla katılım göstererek düşüncelerinizi ve taleplerinizi platform üzerinden iletmenizden memnuniyet duyacağız.

Facebook Sayfamızı takip etmek için; Okul Dünyası Facebook
Facebook Grubumuzu takip etmek için; Okul Dünyası Eğitim, Bilim ve Teknoloji Grubu

 

 

Instagram

 

 

Okul Dünyası Instagram Sayfamız

Bizi instagram dan takip edebilirsiniz. Bu sayede kampanya ve duyurularımıza erişebilir ve fırsatları yakalamış olursunuz. Ayrıca çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve ürün görsellerimize kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Bizimle takipte kalın.

Instagram Sayfamızı takip etmek için; Okul Dünyası Instagram

 

 

Youtube

 

 

Okul Dünyası Youtube Kanalımız

Çok yakında Youtube kanalımız ile de sizlerin karşısında olacağız. Deneyler, ürün değerlendirmeleri ve faaliyetlerimiz ile aktif olmak istiyoruz. Bizleri takip etmeye devam edin. Şimdiden kanalımıza abone olarak bizleri sabırsızlıkla bekleye bilirsiniz.

Youtube Kanalımızı takip etmek için; Okul Dünyası Youtube

 

 

Pinterest

 

 

Okul Dünyası Pinterest Sayfamız

Bizi pinterest den takip edebilirsiniz. Böylece resimlerimizi kolaylıkla takip edebilirsiniz. Pinterest gruplarımızı inceleyebilir ve görsellerimize erişebilirsiniz.

Pinterest Sayfamızı takip etmek için; Okul Dünyası Pinterest