01.04.2020 tarihinden itibaren Korona Virüs salgını sebebiyle uzaktan çalışma modeline geçmiş bulunmaktayız. Tüm iletişim ağımız açık kalacak şekilde uzaktan hizmet vermeye devam edeceğiz.
Verilen siparişler depolarımızdan Yurtiçi Kargo' ya her Pazartesi ve Perşembe günleri teslim edilecektir. Detaylar için tıklayın.

Eğitim araç gereçleri, okul malzemeleri, sınıf donanımları ve ekipmanları...

Uzaktan Çalışma Sistemimiz Hakkında

Değerli Müşterimiz,

Okul Dünyası olarak, birinci önceliğimiz, her koşulda ihtiyaçlarınızın devamlılığını sağlamaktır.
Korona Virüs (COVID-19) hakkındaki gelişmeleri herkes gibi yakından takip ediyor, çalışanlarımız ve müşterilerimizin iş akışı sürekliliğini sağlamak adına gerekli önlemleri alıyoruz. Bu bağlamda gerçekleştirdiğimiz altyapı yatırımlarımız ile operasyonlarımızı sorunsuz bir biçimde uzaktan çalışarak yürütebildiğimizin bilgisini sizlerle paylaşmak isteriz.
Operasyonlarımızın sürekliliğini sağlamak için evden çalışma avantajımızı kullanıyoruz. Hızlı ve güvenli bilgi paylaşımı için internet telefonu, bulut ve barındırma servisleri gibi yeteneklerimizi destekleyen global veri şebekemiz ve teknolojimizden yararlanıyoruz. Sunduğumuz servislerin önemli bir bölümü uzaktan yöntemlerle gerçekleştirilebiliyor. Buda kesintisiz ve sorunsuz bir hizmeti sizlere sunmamızı sağlıyor.
Kritik konumdaki tedarikçilerimizle düzenli iletişim içindeyiz ve tedarik zincirlerimizin durumunu büyük bir şeffaflıkla görüşüyoruz. Tedarik zincirlerimizle ilgili durumun gayet olumlu olduğunu belirtmek isterim. Tedarikçilerimizle yaptığımız görüşmeler neticesinde, önümüzdeki birkaç ayda hammadde, yarı mamül ve hazır ürün ekipmanı teslimatları konusunda her şeyin olumlu seyredeceğinin teyidini almış bulunuyoruz.
Okul Dünyası olarak, tüm ekibimizle ihtiyaç duyduğunuz hizmet düzeyinin devamlılığını sağlamak için çalışıyoruz. Her türlü istek ve talepleriniz hakkındaki detaylı bilgilendirme için ekibimize danışabilirsiniz. Amacımız, bu zor zamanlarda da müşterilerimize kesintisiz ve kaliteli hizmetle destek olmaktır.
Korona virüs salgınının en kısa sürede etkisini yitirmesini diliyoruz. Sağlıklı günler dileğiyle...

 

01.04.2020 itibarıyla uzaktan çalışma sistemine geçişimiz neticesinde yaptığımız düzenlemeler aşağıdaki gibidir;

  1. Showroom ve ofislerimiz Korona virüsü salgını sonlanana kadar kapatılmıştır. Tüm çalışanlarımızın ve müşterilerimizin güvenliği için uzaktan çalışma sistemine geçilmiştir.
  2. Tüm iletişim kanallarımız (telefon, email, whatsapp, canlı destek, vb.) aynı şekildedir ve 09:00 - 17:00 saatleri arasında açık olacak olup dilediğiniz yöntemle bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır.
  3. Lojistik ekibimiz gerekli hijyen ve sağlık koşullarına uygun olarak, siparişlerinizi hazırlamaya devam edecekler. Siparişleriniz depolarımızdan sadece Pazartesi ve Perşembe günleri Yurtiçi Kargo' ya teslim edilecektir. Bu bağlamda "Aynı Gün Kargo" ve benzeri uygulamalarımız geçici olarak durdurulmuştur.
  4. Daha öncesinde 50,00 TL olarak uygulanmakta olan "Minimum Sipariş Tutarı" şartımız virüs etkisi geçene kadar kaldırılmıştır. Ayrıca "Ücretsiz Kargo" için 500,00 TL olan sipariş şartımızı 200,00 TL olarak revize ediyoruz. Böylece evde eğitim için sınırlarımızı kaldırıyoruz.

 

#EğitimEveSığar etiketiyle evde kaliteli zaman geçirmenizi sağlamak için ihtiyaç duyabileceğiniz eğitim araçlarını, sanatsal aktivite ürünlerini ve deney setlerini sizler için derledik. Ürünleri incelemek için aşağıdaki görselemize tıklayın!

#EvdeKal #EğitimEveSığar

 

 
#EvdeKal