Yurt Dışı Alışveriş

Binlerce ürünün bir arada bulunduğu Okul Dünyası' nın zengin içeriğine artık yurt dışından da tek tıkla ulaşabilirsiniz!
TRAY, Rokim ve Anatomia markalı ürünlerimiz ile eğitim için çalışıyoruz…

Okul Dünyası olarak bizler eğitim araçları ve okulların kullanımına uygun laboratuvar malzemeleri ve kimyasalları konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile sürekli ve kesintisiz hizmet sağlamktayız.

Okulların fen, matematik, fizik, kimya, biyoloji, coğrafya ve yeryüzü bilimi derslerinde kullanılan materyaller ve deneysel aktivite ürünleri ile robotik kodlama ve STEM için gerekli tüm eğitim araç ve gereçleri yurt dışına da sağlamktayız.

2014 yılından bu yana onlarca ülkeye binlerce ürünümüzü gönderdik, aynı heyecanla ve azimle göndermeye de devam ediyoruz.

Bugüne kadar 4 kıta ve 20′ yi aşkın ülkeye TRAY, Anatomia ve Rokim markalı okul eğitim araçlarımızı ve laboratuvar kimyasallarımızı ulaştırdık. Konusunda tecrübeli dış ticaret uzmanlarımız ve üretim ekibimiz ile birlikte müşterilerimizin taleplerini doğru şekilde anlıyor, gönderilerimizi en güvenli ve sorunsuz bir şekilde ihracat için hazır hale getirmekteyiz.

İhracat için Hazırız!

Taleplerinizi ihracat olarak değerlendirmeye ve sevk etmeye hazırız. Bizimle iletişime geçerek taleplerinizi kolayca iletebilirsiniz.

Telefon

+90 850 302 94 50

 

Bize Ulaşın